Máme rádi výzvy, které nás ženou vpřed. Jsme cílevědomí a otevření novým možnostem. Hodíš se k nám?

Přidej se k nám

To jsme my

Přestože jsme každý jiný, máme jeden společný cíl: být nejlepší
v tom, co děláme. Spojují nás hodnoty, kterými opravdu žijeme. Seznam se s nimi v kvízu níže a zjisti, jestli k nám patříš.

Jsi ideální BAT (WO)MAN?

BOLD
BOLD
Jsme ambiciózní a cílevědomí, máme rádi výzvy a přicházíme s inovativními nápady. Máš to taky tak?
FAST
FAST
Pohybujeme se v odvětví, které je silně konkurenční. Naše tempo je rychlé, dokážeme se přizpůsobit okolnostem. Zvládneš to?
DIVERSE
DIVERSE
Každý jsme jiný, s různými dovednostmi, z různých kultur, s různými úhly pohledu a způsoby myšlení. Máme otevřenou mysl a věříme, že právě rozmanitost nás činí silnější. Vyhovuje ti tento přístup?
EMPOWERED
EMPOWERED
Umíme táhnout za jeden provaz a navzájem si důvěřujeme. Jsi také týmový hráč?
RESPONSIBLE
RESPONSIBLE
Naši nadřízení věří v naše schopnosti a my se nebojíme na sebe brát zodpovědnost. Feedback a otevřená komunikace je to, čeho si vážíme. Jsi na to připravená/ý?

Tvoje skóre je 0 %.

0 %

Co o nás říká Martin Špecián?

Do BAT jsem nastoupil v roce 2007 na pozici obchodního zástupce. V následujících letech mi firma dala možnost podívat se „pod pokličku“ v mnoha dalších odděleních.
Pár let jsem působil na pozici specialisty pro příhraniční trh,
3 roky jsem pracoval jako Key Account Manager. Byl jsem součástí „Dialog to consumer“ struktury na pozici Regionální manažer a od června 2020 jsem zodpovědný za 121 promo (hostesky a promotéři) pro český a slovenský trh jako Conventional Platforms Manager.

V BAT je hodně příležitostí pro osobní rozvoj v rámci zajímavých projektů. Možnosti kariérního růstu jsou zde pro každého, kdo o ně stojí a nebojí se výzev. Skvělý kolektiv a rodinná atmosféra, která tu panuje, jsou důvody, proč tu pracuji už 14 let.

Co o nás říká Tereza Salcerová?

V BAT jsem od roku 2018. Naskočila jsem do velkého projektu - uvedení nového produktu na náš trh. V tu dobu jsem ještě neměla tušení, jakou zajímavou éru tento launch odstartuje. Na pozici Area sales manažera jsem vedla tým 14 lidí a poznala spoustu skvělých kolegů. Postupem času se moje zodpovědnosti měnily a aktuálně pracuji na pozici Retail Advocacy Executive v aktivačním týmu marketingového oddělení.

Na práci v BAT mi přijde super přátelské, uvolněné prostředí a možnost učit se každý den novým věcem. Líbí se mi, jak se společně s týmem snažíme každým dnem zvyšovat kvalitu odvedené práce a zároveň si udržujeme velmi dobrou náladu a rádi spolu trávíme i popracovní čas, kdy si zajdeme třeba na drink.

Co o nás říká Melek Irmak Vinter?

My name is Melek and I currently work as 360 Campaign Manager. I joined BAT in 2015 as a Brand Executive when Prague was the head quarter for the Central Europe Cluster. After two years, I was promoted to Campaign Manager responsible for Bulgaria region.

I had a break due to maternity leave but shortly started working part time as a project manager and finally took over this role as of March 2020 which was exactly at the same time as the COVID lock down.

I very much like the positive and dynamic environment of BAT which gives you a lot of opportunity to grow and that we literally don’t have time to get bored.

Jak u nás žijeme

Vedle běžných benefitů jako je pět týdnů dovolené, prémie a kafe zdarma,
nabízíme i unikátní výhody, které jinde nezískáš!

Netradiční systém vzdělávání

  • Tribal Leadership
  • The Business Art of Storytelling
  • Agilní workshop
  • Technické dovednosti (školení Excelu, PowerPointu, digitálních nástrojů nebo prezentačních dovedností)
  • Jazykové kurzy

Well-being program A better you

Program na rozvoj psychické, intelektuální i fyzické stránky.

Firemní knihovna

Léto plné sportovních výzev

  • Kroková výzva, kolo, adrenalinové sporty, občas chodíme na „beach“ nebo se domluvíme spontánně, na co máme náladu.
  • Motivuje nás nejen radost z pohybu, ale i třeba šance vyhrát chytré hodinky.

Dveře do HR jsou vždycky otevřené

Pokud přijdeš s návrhem, který pomůže tvému osobnímu rozvoji (a tím pádem celému byznysu), určitě od nás neodejdeš s nepořízenou.
Nakoukni do našich kanceláří
Nastavení cookies