VOLNÁ MÍSTA

Jak se stát členem BAT týmu

Výběrové řízení jsme navrhli tak, abychom důkladně zjistili vzájemná očekávání a zároveň poznali tvůj talent a potenciál hned na začátku. I pro tebe je to velmi důležitá část, kdy máš možnost zjistit, zda jsme pro tebe ten správný partner.

Naše síla je v rozmanitosti. V rámci firemních principů dbáme na to, aby dostali šanci všichni bez ohledu na věk, pohlaví, původ nebo vyznání. Společně vytváříme jedinečný tým, který si rozumí v kanceláři a i mimo ni.

Zaujme-li Tě pracovní nabídka a splňuješ požadované předpoklady, přihlas se přímo v inzerátu. Pokud tě žádná nabídka nezaujala, ale přesto máš zájem připojit se k BAT, pošli nám svůj životopis a motivační dopis.

Výběrové řízení probíhá obvykle ve třech kolech.

Telefonický pohovor

Prvním z nich je telefonický pohovor, kdy zjistíme základní informace a vzájemná očekávání. O našich firemních principech se dočteš na globálních stránkách BAT.

Testy a osobní pohovor

V druhém kole se konají psychologické, kognitivní popřípadě jazykové testy a osobní pohovor. Délka a struktura se liší podle pozice. V průběhu osobního pohovoru budeš mít prostor zjistit vše o pozici, týmu, nadřízeném, BAT a všem co je důležité pro tvoje rozhodnutí. Nás bude jistě zajímat tvoje motivace a zkušenosti. Neměl by ses bát dynamického prostředí, vítáš inovace, jsi nápaditý… ale hlavně je pro nás důležitá chemie 😊

Pracovní nabídka

Třetí kolo je zpravidla spojené již s pracovní nabídkou a podrobnostmi ohledně nástupu a pracovní smlouvy.

Neúspěšní kandidáti jsou po druhém kole informováni telefonicky, samozřejmě s podrobnou zpětnou vazbou.Co od nás můžeš při výběrovém řízení očekávat

Nemusíš se ničeho obávat, vše probíhá v přátelské atmosféře, která panuje v našich kancelářích po celou dobu 😊 Doporučujeme zjistit si o BAT víc, větší část pohovoru ale bude o tobě a tvojí budoucí práci.