MÁŠ TALENT?

Chceš se dozvědět něco víc o našem globálním absolventském programu?

Někteří lidé jsou ambicióznější než jiní. Někteří přinášejí inovativní řešení. Jiní rádi pracují v týmu. Někteří se lépe adaptují ke změnám a jiní jsou odvážnější než ostatní. Avšak jen málo absolventů má všechny tyto potřebné vlastnosti - vlastnosti lídra.

Koho hledáme?

Studenta posledního ročníku VŠ se zaměřením na marketing, který mluví anglicky a má řidičský průkaz.

Čeho se zúčastníš?

12 měsíčního programu pro absolventy, který tě vtáhne do reálného byznysu.


Školení na světové úrovni.

Co získáš?

Startovní můstek pro tvou budoucí roli manažera.


Možnost vyzkoušet si práci v oblastech marketing & sales.


Spoustu nových kolegů z celého světa.

Příběh jednoho z našich GGP

ABSOLVENTSKÝ PROGRAM
V ODDĚLENÍ MARKETING & SALES

CO DĚLÁME?

Globální byznys. Světově známé značky. Silná konkurence. Komplexní legislativní výzvy. To je to, co dělá British American Tobacco (BAT) jednou z nejvýraznějších marketingových organizací na světě. Naše týmy využívají inovativních podnětů zaměřených na značku, aby zaujaly spotřebitele, budovaly věrnost zákazníků a udržovali nás v čele trhu.

CO BUDEŠ DĚLAT TY?

Brand marketing

Zjistíš, jaké je postavení značky na trhu a pomáháš rozvíjet naše kampaně. Budeš úzce spolupracovat s našimi agenturami od krátkodobých činností až po realizaci kampaní a následných aktivit značky.

Produkty nové generace

Dozvíš se, jak vyvíjíme méně riskantní alternativy k běžným cigaretám, abychom zmenšili dopad kouření na veřejné zdraví. Budeš spolupracovat s regulačními orgány, tak abys podpořil/a novou generaci výrobků a obhájil/a regulační přístup, který zajistí bezpečnost spotřebitelů a kvalitu výrobků, a současně podpoří růst nových méně rizikových nikotinových výrobků.

Strategické plánování & přehled

Dozvíš se jak provádět: průzkum; analýzu konkurenceschopnosti; a procesy plánování, které udržují přehled o našich značkách.

Trade marketing a distribuce

Naučíš se pracovat s našimi maloobchodními a velkoobchodními zákazníky, poznávat zákazníky a jak optimalizovat distribuci.

Jak se stát členem BAT týmu

Výběrové řízení jsme navrhli tak, abychom důkladně zjistili vzájemná očekávání a zároveň poznali tvůj talent a potenciál hned na začátku. I pro tebe je to velmi důležitá část, kdy máš možnost zjistit, zda jsme pro tebe ten správný partner.

Naše síla je v rozmanitosti. V rámci firemních principů dbáme na to, aby dostali šanci všichni bez ohledu na věk, pohlaví, původ nebo vyznání. Společně vytváříme jedinečný tým, který si rozumí v kanceláři a i mimo ni.

Zaujme-li Tě pracovní nabídka a splňuješ požadované předpoklady, přihlas se přímo v inzerátu. Pokud tě žádná nabídka nezaujala, ale přesto máš zájem připojit se k BAT, pošli nám svůj životopis a motivační dopis.

Výběrové řízení probíhá obvykle ve třech kolech.

Telefonický pohovor

Prvním z nich je telefonický pohovor, kdy zjistíme základní informace a vzájemná očekávání. O našich firemních principech se dočteš na globálních stránkách BAT.

Testy a osobní pohovor

V druhém kole se konají psychologické, kognitivní popřípadě jazykové testy a osobní pohovor. Délka a struktura se liší podle pozice. V průběhu osobního pohovoru budeš mít prostor zjistit vše o pozici, týmu, nadřízeném, BAT a všem co je důležité pro tvoje rozhodnutí. Nás bude jistě zajímat tvoje motivace a zkušenosti. Neměl by ses bát dynamického prostředí, vítáš inovace, jsi nápaditý… ale hlavně je pro nás důležitá chemie 😊

Pracovní nabídka

Třetí kolo je zpravidla spojené již s pracovní nabídkou a podrobnostmi ohledně nástupu a pracovní smlouvy.

Neúspěšní kandidáti jsou po druhém kole informováni telefonicky, samozřejmě s podrobnou zpětnou vazbou.Co od nás můžeš při výběrovém řízení očekávat

Nemusíš se ničeho obávat, vše probíhá v přátelské atmosféře, která panuje v našich kancelářích po celou dobu 😊 Doporučujeme zjistit si o BAT víc, větší část pohovoru ale bude o tobě a tvojí budoucí práci.