Právní asistent (student)

Přidej se k nám a můžeš se těšit na benefity jako:

Flexibilní pracovní dobaFlexibilní pracovní doba
Duch start-upuDuch start-upu
Skvělé finanční ohodnoceníSkvělé finanční ohodnocení
Osobní růstOsobní růst
Odpovědět

Je nás více než 55 000 talentovaných, vášnivých lidí. S různými pohledy a velkými ambicemi. Pokud jsi člověk, co má rád výzvy, inovace a nebojí se změny, přidej se k nám.
S naší národnostní a kulturní rozmanitostí, silnou značkou, talentovanými lidmi, strategií a s TEBOU vytvoříme jinou, vzrušující budoucnost. Tvůj talent nám pomůže růst ještě rychleji.
Slovo "nuda" u nás neexistuje.

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici: Právní asistent (student)

Pro region: Karolinská 654/2, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Do naší společnosti British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o. hledáme na právní oddělení studenta práv 2.-3. ročníku ideálně na 2-3 dny v týdnu dle domluvy. Pracovní doba je flexibilní, vyjdeme Ti maximálně vstříc s ohledem na studijní povinnosti, a to jak během semestru, tak o zkouškovém.

Naše společnost je nadnárodní, z tohoto důvodu budeš spolupracovat i s kolegy z jiných zemí, proto je podmínkou znalost anglického jazyka. Není však třeba detailní znalost právnické angličtiny. Vše ostatní Tě naučíme, nevyžadujeme tedy jakoukoli předchozí pracovní zkušenost v oboru.

Vzhledem k oboru podnikání naší společnosti se budeš potkávat zejména s oblastí tabákové legislativy ale současně se ponoříš i do občanského, obchodního, pracovního i trestního práva. Náplní práce bude, kromě přípravy a kontroly smluvní dokumentace, také příprava a kontrola marketingových a dalších podkladů, právní rešerše a další rozmanité úkoly.

Odměna 160,- Kč/hod.
Nejvíce budeš spolupracovat s Adélou, můžeš na ní směřovat jakékoliv dotazy. Její e-mail je adela_ublova@bat.com.

Kontakt

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.
Flura Hüblbauerová