Global Graduate Programme

Odpovědět

Kdo jsme? Jsme BAT...

Společnost byla založena v roce1902 a stala sa globálním podnikem, který je úspěšnejší a úspěšnejší. Máme světové tabakové značky a stojíme v čele vývoje produktů nové generace. Věnujeme čas, finanční prostředky a zdroje na vývoj produktů, které spotřebitelům nabízí výběr potenciálně méně riskantních alternativ k běžným cigaretám.
Talentovaní lidé, inspirativní leadři, rozmanité týmy a nekonečné možnosti – to je to, co dělá z BAT skvělé pracovní místo!

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici: Global Graduate Programme

Pro region: Karolinská 654/2, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Kdo jsme?

British American Tobacco je světová tabáková společnost ve vzrušující době plné inovací a produktů nové generace.

Koho hledáme?

Absolventa se zaměřením na marketing, který již má alespoň nějakou pracovní zkušenost, mluví anglicky, nebojí se výzev a neočekává, že se vše naučí v ČR.

Co nabízíme?

Špičkový roční program, během kterého projdeš čtyřmi odděleními a naučíš se vše potřebné pro tvou budoucí roli manažera. Začneš v terénu, pak si vyzkoušíš dialog se zákazníky, plánování strategií i sledování trhu. Program je završen intenzivní dvoutýdenní BAT Akademií v srdci anglického venkova, odkud si odneseš další neocenitelné poznatky a poznáš své kolegy z celého světa.

Jak se přihlásit?

Aplikuj na tuto pozici nebo pošli své CV a motivační dopis na e-mail uvedený níže. Pokud budou naše vzájemná očekávání kompatibilní, pozveme tě na den otevřených dveří s workshopy, kulatým stolem s naším leadership týmem a AC. Navzájem se poznáme a nakonec dvěma z vás nabídneme účast v našem Global Graduate Programme startujícím v květnu.
Více informací můžeš najít zde: https://careers.bat.com/content/Early-Careers/?locale=en_GB

Flura Hüblbauerová, flura_hublbauerova@bat.com, +420 731 454 392

Kontakt

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.
Flura Hüblbauerová